Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 100808 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 100808 13/16 Inch Diameter Faucet Seat Cup Bunn-o-matic Black
| Fits with Manufacturer | Newco |
|---|---|
| Model Number | 100808 |
| Manufacturer Part # | 100808 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Newco 100808 13/16" Dia Top Black, Bunn-o-matic
