Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 100790 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 100790 2 Oz Piston and Seal Assembly for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 100790 |
| Manufacturer Part # | 100790 |
| Height | 3.35" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 100790 Piston & Seal Assy 8.505 2 Oz
