- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 100771 2.35 Inch Screw Set 1/4-20 Stainless Steel to Secure Fastening
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100771 |
| Manufacturer Part # | 100771 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100771 Screw Set 1/4 20 X 1/4 Socket
