Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 100760 4.95 Inch Mount Batter Wheel for Commercial Kitchens
Item:
#1446840
Technical details
| Manufacturer | Bettcher |
|---|---|
| Model Number | 100760 |
| Manufacturer Part # | 100760 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 100760 4.95 Inch Mount Batter Wheel for Commercial Kitchens
$117.68
Unit price
/
Unavailable