Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 100757 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 100757 7.3 Inch Axial Fan Cooling with Thermal Protection
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 100757 |
| Manufacturer Part # | 100757 |
| Height | 2.6" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 100757 Fan Cooling Axial W/th Ermal Protectio