- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 100742 5/16 Inch 18 Thread Bolt Hex Head Zinc-plated Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100742 |
| Manufacturer Part # | 100742 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100742 Bolt 5/16 18 X 2 Hex Head
