RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 1007393 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 1007393 1.4 Inch Stainless Steel Plt Backer Bezel with Professional Finish
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 1007393 |
| Manufacturer Part # | 1007393 |
| Height | 0.05" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 7.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 1007393 Plt Backer Bezel 750 Th/iii