RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 100738 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 100738 1/4 Inch Hex Head Bolt with Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100738 |
| Manufacturer Part # | 100738 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100738 Bolt 1/4 20 X 1 Hex Head
