Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 10071118R 3.15 Inch OEM Capsule Sealing Component with Durability
Item:
#1512740
Technical details
| Manufacturer | Rancilio |
|---|---|
| Model Number | 10071118R |
| Manufacturer Part # | 10071118R |
| Height | 3" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 10071118R 3.15 Inch OEM Capsule Sealing Component with Durability
$77.24
Unit price
/
Unavailable