Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 10070108R 4.3 Inch Dual-Dose Portafilter Stainless Steel
Item:
#1512399
Technical details
| Manufacturer | Rancilio |
|---|---|
| Model Number | 10070108R |
| Manufacturer Part # | 10070108R |
| Height | 2.8" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 10070108R 4.3 Inch Dual-Dose Portafilter Stainless Steel
$82.34
Unit price
/
Unavailable