Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 100652-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 100652-1 7.6 Inch Heater Electric Stainless Steel with 4800W
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 100652-1 |
| Manufacturer Part # | 100652-1 |
| Height | 4.35" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 100652-1 Heater Sheathed 240vac 4 800w
