RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 1006157 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 1006157 2.95 Inch Catch Gas OEM Component Durable Stainless Steel
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1006157 |
| Manufacturer Part # | 1006157 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1006157 Catch 3.125 X 4.068