RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 100607 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 100607 16 Inch Length Electric Cord Set for Blodgett Appliances
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 100607 |
| Manufacturer Part # | 100607 |
| Height | 2.55" |
| Width | 16.4" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 5.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 100607 L16 30p 8awg Cord Set
