Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 1006-154-01-K commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 1006-154-01-K 3.5 Inch Magnetic Edgemount Door Latch Kit
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1006-154-01-K |
| Manufacturer Part # | 1006-154-01-K |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1006-154-01-K Door Latch Kit, Kit Includes 10544000004 544 Series Compact, Magnetic Edgemount Latch And Screws, 7-1/4" Od 3-3/8" Mt. Ctrs., Crescor
