RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor impact doors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 1006-122-02K impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 1006-122-02K Door Strike Commercial OEM Heavy Duty
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1006-122-02K |
| Manufacturer Part # | 1006-122-02K |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1006-122-02K Door Strike, Crescor
