Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1006.0760P 16mm Hex Screw Corrosion Resistant Alloy Steel
Item:
#1514128
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 1006.0760P |
| Manufacturer Part # | 1006.0760P |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1006.0760P 16mm Hex Screw Corrosion Resistant Alloy Steel
$5.65/Pack
Unit price
/
Unavailable
