Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef 100592 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 100592 Air-Cooled Nugget Ice Maker Countertop Commercial 12 Lb/Day
| Fits with Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 100592 |
| Manufacturer Part # | 100592 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 100592 Fuse Atmr 12
