Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 100586 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 100586 Fuse Holder 600v 30a OEM Fits Turbo Chef Convection Oven
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 100586 |
| Manufacturer Part # | 100586 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 100586 Fuse Holder 600v/30a, Turbo Chef Convection Oven Hhb
