RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 100574 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 100574 5.9 Inch Stainless Steel Axial Fan for Commercial Equipment
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 100574 |
| Manufacturer Part # | 100574 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 2.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 100574 Fan Cooling Axial 300c Fm C
