RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius ice machine parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius -1005716 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius -1005716 1.95 Inch Magnetic Fan Blade OEM Part for Commercial Cooling
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | -1005716 |
| Manufacturer Part # | -1005716 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius -1005716 Fan Blade Magnet Cornelius