RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 100570 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 100570 6.9 Inch Axle Repl for Blodgett Transport Cart
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 100570 |
| Manufacturer Part # | 100570 |
| Height | 0.35" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 100570 Kit Transport Cart Axle Repl