RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 100500 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 100500 1/2 Inch Vacuum Breaker Bronze with Reliable Protection
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100500 |
| Manufacturer Part # | 100500 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100500 Vacuum Breaker 1/2in Bronze
