Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Cornelius units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cornelius -1004227 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius -1004227 Pinch Tube 0.75 Inch Commercial Beverage Dispenser
| Fits with Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | -1004227 |
| Manufacturer Part # | -1004227 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius -1004227 Pinch Tube, Jet Spray Drink Dispenser Ej1 J15 Js7 Jt20 Jt30 Jw5, Jw6 Jw8 Tj3 Tjp4 Tjp4a Tjw1 Tjw2
