RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 100389004 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 100389004 Width 0.95 Inch Shelf Clip Stainless Steel Mounting Accessory
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 100389004 |
| Manufacturer Part # | 100389004 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 0.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 100389004 Shelf Clip
