RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 100379-ORA ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 100379-ORA 10 Inch Dehumidifier Air-Cooled Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 100379-ORA |
| Manufacturer Part # | 100379-ORA |
| Height | 4.4" |
| Width | 10.35" |
| Depth | 15.6" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 100379-ORA Ta Dri 85139