RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 100333 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 100333 1-1/4 Inch Hex Nut Stainless Steel for Industrial Applications
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 100333 |
| Manufacturer Part # | 100333 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 100333 Stainless Steel Hex Nut 3/4"-10 Hex Nut Asf 8, 1-1/4" Hex Od 3/4" Thick S/s, Cleveland
