Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 100255 1.9 Inch Electric Solenoid Valve Kip Stainless Steel Durable
Item:
#1508523
Technical details
| Manufacturer | Newco |
|---|---|
| Model Number | 100255 |
| Manufacturer Part # | 100255 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 100255 1.9 Inch Electric Solenoid Valve Kip Stainless Steel Durable
$147.58
Unit price
/
Unavailable
