RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 100225 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 100225 5.7 Inch Switch Thermostat OEM for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 100225 |
| Manufacturer Part # | 100225 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 100225 Switch Thermostat 8stp
