RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 1002034 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 1002034 5.75 Inch Diameter Rubber Bowl Gasket Brown with Circular Ridges
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1002034 |
| Manufacturer Part # | 1002034 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1002034 Bowl Gasket For 10 Gallon, [ 5.75" Dia.] [rubber ][ Brown ] [ Mount]circle Ridges, Jet Spray Drink Dispenser Tj3 Tjp4 Tjp4a Tjw1 Tjw2, For Bowl # 32-1731
