RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 100187-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 100187-2 10/3 Inch Cord Power Nema 6-30 Soow Electric Cable
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 100187-2 |
| Manufacturer Part # | 100187-2 |
| Height | 2.8" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 100187-2 Cord Power Nema 6 30 10/ 3 Soow
