RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius ice machine parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 1001652 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 1001652 Spray Tube 1.55 Inch OEM Replacement for Beverage Dispensing
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1001652 |
| Manufacturer Part # | 1001652 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1001652 Spray Tube
