RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 100140 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 100140 0.55 Inch Nut Plain for 3/8 Inch Bolts Corrosion Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100140 |
| Manufacturer Part # | 100140 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100140 Nut Plain 3/8 16
