RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range 10011 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range 10011 18 Inch Stainless Steel Spreader Flame Oven Performer
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | 10011 |
| Manufacturer Part # | 10011 |
| Height | 1.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range 10011 Spreader Flame Oven Performer