RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 1000V9-00181 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter 1000V9-00181 3/4 Inch NPT Gas Valve 24V 3.5 Inch WC
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 1000V9-00181 |
| Manufacturer Part # | 1000V9-00181 |
| Height | 4" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 1000V9-00181 3/4" Npt 24v 3.5wc Nat
