RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro cocktail glasses.
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro 1000561 cocktail glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro 1000561 Water Inlet Valve 120V Electric Stainless Steel
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 1000561 |
| Manufacturer Part # | 1000561 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 1000561 Water Inlet Valve 120v
