- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 100051 1 Inch Nipple Close Gas Stainless Steel Connector
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100051 |
| Manufacturer Part # | 100051 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100051 Nipple Close 3/4npt Sst