Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex 1000506 2 7/16 Inch Knife Steel with 1/2 Inch Center Square
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1000506 |
| Manufacturer Part # | 1000506 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1000506 Material Steel, Width 2 7/16", 62 Mm, Inner Diameter 1/2" Center Square, 13 Mm Center Square
