RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 10001283 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 10001283 Crumb Pan Lopro Bp OEM Commercial Durable Collection
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 10001283 |
| Manufacturer Part # | 10001283 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 10001283 Crumb Pan Lopro Bp