- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 100010 0.6 Inch O Ring 487id 103cs 65du E14 with Precision Seal
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 100010 |
| Manufacturer Part # | 100010 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 100010 O Ring 487id 103cs 65du E14
