- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 100003 1/4 Inch Nut Plain Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100003 |
| Manufacturer Part # | 100003 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100003 Nut Plain 1/4" 20 S/s
