RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 1000000344 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 1000000344 6.25 Inch Stainless Steel Food Storage Pan 4d
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 1000000344 |
| Manufacturer Part # | 1000000344 |
| Height | 3.95" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 1000000344 1/6 Pan 4d
