RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 1000000343 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 1000000343 1 Inch Bracket Pan Stainless Steel Support for Food Pans
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 1000000343 |
| Manufacturer Part # | 1000000343 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 20.7" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 1000000343 Bracket Pan
