RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 10000-9 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 10000-9 4.2 Inch Pilot Tube Burner Gas with Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 10000-9 |
| Manufacturer Part # | 10000-9 |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 10000-9 Pilot Tube Burner
