- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1000.00106.00 7.65 Inch Drawer Slide Set of 2 Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1000.00106.00 |
| Manufacturer Part # | 1000.00106.00 |
| Height | 1.8" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 19.35" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1000.00106.00 Kit Drawer Slide Set Of 2 Cb
