Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 1000.00085.00 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1000.00085.00 2.6 Inch Grinding Disc Kit 64 Mm Diameter
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1000.00085.00 |
| Manufacturer Part # | 1000.00085.00 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1000.00085.00 Grinding Disc Kit 64 Mm Dia D
