Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco -1000.00016.00 11 Inch Stand Commercial Beverage Support with Hardware
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | -1000.00016.00 |
| Manufacturer Part # | -1000.00016.00 |
| Height | 9.7" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco -1000.00016.00 Stand 3 Leg W/ Hardware