Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco -1000.00013.00 7.1 Inch Tray Drip Corrosion Resistant Beverage Equipment
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | -1000.00013.00 |
| Manufacturer Part # | -1000.00013.00 |
| Height | 1.45" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco -1000.00013.00 Tray Drip 5" X 8"