Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1000-00012-00 1.95 Inch Body Faucet Plastic Gray
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1000-00012-00 |
| Manufacturer Part # | 1000-00012-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1000-00012-00 Body Faucet (gray Plastic)