RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 100-000621-002-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 100-000621-002-C 10 Inch Work Shelf Flat Chicken Carrier Heavy-Duty
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 100-000621-002-C |
| Manufacturer Part # | 100-000621-002-C |
| Height | 1.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 100-000621-002-C Wrk Shlf Flat Chkn Crrg Ssh55