RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 100-000270-001-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 100-000270-001-C Width 1.55 Inch Drain Hook Bracket Corrosion Resistant
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 100-000270-001-C |
| Manufacturer Part # | 100-000270-001-C |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 100-000270-001-C Dr Hng Brkt Econ
